Huśtawki

Huśtawki dla dzieci i niemowląt są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Zadbajmy o szczęśliwe dzieciństwo dla naszych pociech, kolorowa i wesoła huśtawka dla dziecka dostarczy mu niezapomnianych wrażeń. Huśtawki jedne z najlepszych zabawek dla dzieci. Bujają się na nich wszystkie dzieci i są nieodzownym elementem każdego placu zabaw. Huśtawka dla dziecka wyposażona jest zazwyczaj w barierkę i pas lub wielopunktowe pasy bezpieczeństwa w przypadku niemowlaków, które zapobiegają wysunięciu się dziecka w trakcie zabawy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo huśtawki dla dzieci ogrodowe i huśtawki do domu. Huśtawki domowe można zainstalować w domu a huśtawki ogrodowe w ogrodzie. Wszystkie huśtawki dla dzieci wykonane są z bezpiecznych i atestowanych materiałów. Huśtawki można wieszać na hakach lub przymocować na trwałe. Wykonane są z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów lub z drewna.

Huśtawki mechaniczne dla najmłodszych można podzielić na huśtawki dla niemowląt i huśtawki z funkcją leżaczka dla niemowląt. Huśtawki dla niemowląt i dzieci z funkcją leżaczka to praktycznie podwieszany leżaczek, który dzięki któremu można huśtać już najmniejsze niemowlęta.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów