Rowery

Rowery dla dzieci - rowerki dwukołowe, trzykołowe i czterokołowe dla mniejszych dzieci, rowery i hulajnogi dla starszych dzieci. W ofercie posiadamy duży wybór rowerków - pojazdów towarzyszących dzieciom przez praktycznie całe dzieciństwo. Od trzykołowego rowerka dla trzylatka do roweru górskiego na komunię. Małe rowerki dla dzieci posiadają stabilną konstrukcję i stylizowane są na akcesoria z bajek lub świata zwierząt. Większe mają dopinaną parę kółek, a największe to już małe rowery górskie lub szosowe do częstej jazdy lub wyjazdy z rodziną na trasy rowerowe. Hulajnogi są poręczne i składane, dzieci mogą na nich jeździć na każdej w miarę równej powierzchni, stanowią doskonałą zabawę dla dzieci w każdych warunkach i niewielkie obciążenie dla rodzica, kiedy dziecko się zmęczy zabawą.

Podkategorie

  • Rowerki biegowe

    Rowerki biegowe to pierwsze narzędzie nauki jazdy i utrzymywania równowagi dzieci. Nauka jazdy na rowerze to ważny moment w życiu każdego dziecka. Dzięki rowerkowi biegowemu i opanowaniu jazdy na nim dziecko może później przenieść się od razu na zwykły rower, pomijając rowerek z bocznymi kółkami.
    Rowerek biegowy nie posiada pedałów i motywuje dziecko do podjęcia większej aktywności w celu jazdy. Dzięki rowerkowi biegowemu dziecko rozwija mięśnie nóg, refleks i zmysł równowagi, przez co przejście na zwykły rower będzie dla dziecka naturalne i proste.

  • Rowerki trójkołowe

    Rowerki trójkołowe

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji