Jeździki

Jeździki dla dzieci to pierwsze pojazdy dla naszych maluchów, dzięki którym rozwiną one zmysł równowagi. Jeżeli Państwa pociecha zaczęła już chodzić, to już najwyższy czas sprawić jej jeździk. Jeździk dla dziecka jest wstępem do jego pierwszego rowerka. Napędzany jest siłą nóg dziecka, a dzięki tylnym uchwytom prowadzącym, może go pchać również rodzic.

Niektóre jeździki dziecięce służą za pchacze, na których opiera się dziecko i uczy się chodzić. Pchacz jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Samodzielnie pchacze dla dzieci mają melodyjki i kolorowe, migające pulpity, które uruchamiają się w trakcie pchania i odgrywają melodyjki dodatkowo zachęcając dziecko do pchania.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo różnokolorowe, bezpieczne i wygodne jeździki i pchacze renomowanych firm. Wszystkie jeździki  i pchacze dla dzieci posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i zostały wykonane z tworzyw najwyższej jakości, bezpiecznych dla dzieci. Niektóre jeździki są wręcz pancerne i wytrzymują jak dziecko je regularnie rzuca lub skacze po nich.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów