Pokrowce na wózki

Pokrowce na wózki zapewniają dzieciom i wózkowi najlepszą ochronę przed deszczem lub śniegiem. Pokrowce pasują najczęściej do wózków wszystkich typów i przykrywają najważniejsze części wózka (całą gondolę, spacerówkę, czasem też rączki i torbę). Pokrowiec na wózek jest często przezroczysty i nie ogranicza dziecku widoczności, odpowiednio zaprojektowany pokrowiec zapewnia też obieg powietrza we wnętrzu wózka.

Pokrowce na koła do wózka wykonane są z nieprzemakalnego materiału, szybko się je ściąga i zakłada - stosuję się je po to, aby uniknąć zabrudzenia domu, bagażnika samochodu lub samego wózka po spacerze. Pokrowiec na koła wózka dziecięcego to doraźne zabezpieczenie na brudne koła, aby nie dotykały bezpośrednio materiału na którym zostaną położone, ze względu na mechanizm składania wózków jest to nawet sam materiał wózka - daszku lub podnóżka, w samochodzie będzie to też wykładzina bagażnika. Po powrocie do domu kółka najlepiej umyć. Pokrowce na kółka po złożeniu zajmują niewiele miejsca, mieszczą się bez problemu w torbie lub kieszeni.

W tej kategorii oferujemy także moskitiery do wózków dziecięcych, które ochronią dzieci przed ukąszeniami owadów. Moskitiera do wózka doskonale spisze się latem w trakcie wycieczki terenowej i pozwoli na pozostawienie dziecka w wózku na świeżym powietrzu bez ryzyka ataku owadów wewnątrz wózka. Moskitiery do wózka są jeszcze mniejsze po złożeniu niż pokrowce i można je przenosić nawet w kieszeni.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów