Zabawki

Zabawki dla niemowląt i dzieci - dbaj o rozwój wyobraźni swojego dziecka. Kiedy dziecko bawi się zabawkami wymyśla różne sposoby ich wykorzystania i wciela je w życie. Każda zabawka wzbudza różne bodźce i może być wykorzystana w zabawie na różne sposoby.

Kreatywna zabawa zabawkami dla niemowląt uczy dziecko różnych możliwości, które będzie potem pamiętać w trakcie dorastania i wymyślać nowe. Każde dziecko ma w dzieciństwie swoją ulubioną zabawkę przy której zasypia, czując się bezpiecznie, samochodzik, z którym się nie rozstaje czy też lalkę, której urządza przyjęcia i bale. Najlepsze zabawki dla niemowląt to takie, które rozwijają motorykę i oddziałują na jak największą liczbę zmysłów dziecka.

Zabawki mają urozmaiconą powierzchnię ponieważ dzieci uczą się również poprzez dotyk, obok puchatych elementów, pojawiają się fragmenty gumowe i plastikowe. Kolory zabawek dla dzieci są pstrokate i intensywne, bo na nie niemowlęta zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Wszystko co szeleści, grzechocze, brzęczy, piszczy i gra zainteresuje niemowlę. Często zabawki wyposażone są w liczne efekty dźwiękowe. Dziecko najdłużej będzie się interesowało tymi zabawkami, które mają części do łapania, ciągnięcia i przesuwania.

Posiadamy zabawki dla niemowląt oraz zabawki dla dzieci w różnym wieku i do różnych zabaw. Każde dziecko znajdzie w naszym sklepie z zabawkami coś fajnego do zabawy.

Podkategorie

 • Gryzaki

  Gryzaki dla niemowląt - ułatwiają ząbkowanie i niwelują dyskomfort dzieci. Pierwsze ząbki wyrzynają się niemowlakom najczęściej między szóstym a ósmym miesiącem życia. W okresie, gdy niemowlak zaczyna okres ząbkowania niezbędne jest specjalny gryzak dla niemowlaka - to dla dziecka najlepszy sposób na złagodzenie procesu wyrzynania się pierwszych mlecznych ząbków. Zagryzanie takiego gryzaka uśmierza swędzenie dziąseł i dolegliwości bólowe, a także ułatwia pojawianie się nowych zębów u niemowląt.

  Gryzak zaspokaja różne potrzeby ząbkującego niemowlaka. W czasie, gdy dziąsła są rozpulchnione i zaczerwienione, czyli przed pojawieniem się ząbka najlepiej sprawdzają się gryzaki oziębiające: wodne lub żelowe. Kiedy dziecko gryzie zimny gryzak, lepiej łagodzi on ból związany z ząbkowaniem. Płyn z takiego gryzaka jest nieszkodliwy, a gryzaki dla niemowląt są tak skonstruowane, aby były wytrzymałe i niemowlak nie mógł go przegryźć nawet ząbkami. Gryzaki takie można szybko schłodzić w lodówce i podać dziecku żeby skutecznie złagodzić ból. Natomiast gdy dziąsła swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia – najlepszym rozwiązaniem są gryzaki dla niemowlaków wykonane z delikatnego i elastycznego, a zarazem trwałego materiału, np. kauczuku czy silikonu.

  Małemu dziecku łatwiej jest utrzymać w rączkach gryzaki lekkie i poręczne, najlepiej z dodatkowym uchwytem. Gryzaki-grzechotki łączące funkcję gryzaka i zabawki są również dobrym rozwiązaniem, ponieważ dziecko dłużej cieszy się taką zabawką. Niektóre gryzaki dla niemowląt mają również otwory na aplikację żelu przeciwbólowego dla niemowląt. Gryzaki dla dzieci są często używane w matach edukacyjnych oraz zawieszkach i przywieszkach do łóżeczek i wózków, co pozwala maluszkowi zagryzać je w trakcie zabawy czy gaworzenia.

 • Grzechotki

  Grzechotki dla niemowląt - nauka i rozwój przez codzienną zabawę. Bawiąc się z dzieckiem i zachęcając do zabawy rozwijasz jego zmysły, kreatywność oraz zdolności poznawcze, dając mu również sporo radości. Grzechotka to niezastąpiony przyjaciel niemowlaka. Pierwszą grzechotkę zalecamy podarować niemowlakowi od 3 miesiąca życia, aby nauczył się nią jak najwcześniej samodzielnie bawić. Dopóki dziecko nie nauczy się sprawnie chwytać i trzymać grzechotki czy innych zabawek, zabawką można dla niego grzechotać, a niemowlę będzie za grzechotką wodzić wzrokiem i wyciągać do niej rączki rozwijając umiejętność posługiwania się wzrokiem i koordynację ruchową. Grzechotki dla niemowląt działają również uspokajająco i pozwalają niemowlakowi spokojnie zasnąć.

 • Huśtawki

  Huśtawki dla dzieci i niemowląt są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Zadbajmy o szczęśliwe dzieciństwo dla naszych pociech, kolorowa i wesoła huśtawka dla dziecka dostarczy mu niezapomnianych wrażeń. Huśtawki jedne z najlepszych zabawek dla dzieci. Bujają się na nich wszystkie dzieci i są nieodzownym elementem każdego placu zabaw. Huśtawka dla dziecka wyposażona jest zazwyczaj w barierkę i pas lub wielopunktowe pasy bezpieczeństwa w przypadku niemowlaków, które zapobiegają wysunięciu się dziecka w trakcie zabawy.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo huśtawki dla dzieci ogrodowe i huśtawki do domu. Huśtawki domowe można zainstalować w domu a huśtawki ogrodowe w ogrodzie. Wszystkie huśtawki dla dzieci wykonane są z bezpiecznych i atestowanych materiałów. Huśtawki można wieszać na hakach lub przymocować na trwałe. Wykonane są z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów lub z drewna.

  Huśtawki mechaniczne dla najmłodszych można podzielić na huśtawki dla niemowląt i huśtawki z funkcją leżaczka dla niemowląt. Huśtawki dla niemowląt i dzieci z funkcją leżaczka to praktycznie podwieszany leżaczek, który dzięki któremu można huśtać już najmniejsze niemowlęta.

 • Karuzele

  Karuzele dla niemowląt, również te przypinane do łóżeczka - grają kołysanki lub inne miłe melodie i wzbudzają zainteresowanie niemowlaka. Karuzele do łóżeczka wiesza się na specjalnym zapięciu. Karuzele często wyposażone są w pluszaki lub inne zabawki. Karuzela pomaga niemowlakom w ćwiczeniu wzroku przyciągając ich uwagę i zmuszając do poruszania oczami za karuzelą i wyciągania rączek w próbie chwytu, rozwijając jednocześnie koordynację ruchową. Karuzele z pozytywkami, grające kołysanki, pomagają dziecku zasnąć odtwarzając uspokajające melodie.

 • Jeździki

  Jeździki dla dzieci to pierwsze pojazdy dla naszych maluchów, dzięki którym rozwiną one zmysł równowagi. Jeżeli Państwa pociecha zaczęła już chodzić, to już najwyższy czas sprawić jej jeździk. Jeździk dla dziecka jest wstępem do jego pierwszego rowerka. Napędzany jest siłą nóg dziecka, a dzięki tylnym uchwytom prowadzącym, może go pchać również rodzic.

  Niektóre jeździki dziecięce służą za pchacze, na których opiera się dziecko i uczy się chodzić. Pchacz jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Samodzielnie pchacze dla dzieci mają melodyjki i kolorowe, migające pulpity, które uruchamiają się w trakcie pchania i odgrywają melodyjki dodatkowo zachęcając dziecko do pchania.

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo różnokolorowe, bezpieczne i wygodne jeździki i pchacze renomowanych firm. Wszystkie jeździki  i pchacze dla dzieci posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i zostały wykonane z tworzyw najwyższej jakości, bezpiecznych dla dzieci. Niektóre jeździki są wręcz pancerne i wytrzymują jak dziecko je regularnie rzuca lub skacze po nich.

 • Klocki

  Klocki dla dzieci są jedną z najbardziej popularnych i lubianych przez dzieci zabawek. Budują wyobraźnię przestrzenną dziecka, zwiększają zdolności manualne malucha i sprawiają, że dzieci stają się bardziej kreatywne. Z klocków dzieci mogą stworzyć unikalne i wielkie kompozycje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klocki dla dzieci i niemowląt wykonane z tradycyjnych materiałów - drewna, pomalowane oraz wykonane tworzyw sztucznych. Wszystkie klocki dla dzieci i niemowląt posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

 • Lalki i akcesoria

  Lalki to najstarsze ze znanych na świecie zabawek dla dzieci. Lalka jest marzeniem każdej małej dziewczynki. Dzieci obserwują zachowania dorosłych i starają się je kopiować. Lalki są idealnymi zabawkami, które pobudzają wyobraźnię dziecka, uczą czynności życia codziennego i odpowiedzialności. Lalki można wozić w wózkach, kołysać w kołyskach, karmić, naśladując tym samym rodziców w codziennej opiece nad dzieckiem. Lalki posiadają swoje domy, w których znajdziemy zastawy stołowe, toaletki oraz inne akcesoria, dzięki którym dziecko kreatywnie wykorzysta czas na zabawę.

  Lalki, domki dla lalek, wózki dla lalek i inne akcesoria znajdujące się w nasze ofercie to wysokiej jakości produkty wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów.

 • Maty edukacyjne

  Maty edukacyjne dla dzieci i niemowląt - dzieci lubią urozmaicenie, kolory, nowe dźwięki, a mata do zabawy ma to wszystko i jest bardziej poręczna od kojca oraz daje więcej swobody niż leżaczek. Maty edukacyjne dla niemowląt to rodzaj zabawek edukacyjnych, które rozbudzają u dzieci ciekawość światem i stymulują rozwój zmysłów, np. wzroku, słuchu czy dotyku. Przeznaczeniem każdej maty do zabawy jest pobudzenie zmysłów dziecka. Maty edukacyjne posiadają ocieplany materacyk oraz pałąki z doczepianymi zabawkami i kolorowe wzorki z różnych materiałów.

  Maty edukacyjne dla niemowląt to domowy plac zabaw w którym niemowlak wspomaga swój rozwój psychoruchowy. Dziecko, które jeszcze nie chodzi ani nie biega, dzięki jaskrawym kolorom, różnym fakturom materiałów i przyciągającym zainteresowanie zabawkom zawieszonym nad główką jest zachęcane do aktywności – przekręca się, obraca, raczkuje, dotyka wszystkiego, łapie i ciągnie zabawki, szeleści, a nawet przegląda się w lusterku. Maty edukacyjne występują w różnych wymiarach, kolorach, są zrobione z różnych materiałów. Niektóre maty mają spinane boki, które tworzą barierkę zapobiegającą wypadnięciu dziecka - coś w rodzaju minikojca.

  Mata edukacyjna powinna mieć zawieszone na pałąkach kolorowe pluszaki, zabawki i akcesoria, piszczałki i szeleszczące elementy. Zabawki z melodyjkami po naciśnięciu odgrywają różne melodyjki, które stymulują rozwój słuchu u niemowlęcia. Mata edukacyjna to dobra inwestycja. Służy dziecku praktycznie przez cały pierwszy rok życia. Gdy niemowlak kończy trzy miesiące zaczyna bacznie obserwować otaczający go świat. Kolorowa mata edukacyjna pełna zabawek i świecidełek, jest dla niego rajem. Dziecko na początku ogląda elementy maty, a następnym miesiącach w późniejszych sięga ku nim i bawi się. Z biegiem dni odkrywa coraz to nowe funkcje maty. Maty edukacyjne dla niemowląt to również odpowiednie miejsca na leżakowanie i naukę raczkowania. Skupianie wzroku na przedmiocie, pierwsze próby chwytania, podnoszenia główki, raczkowania czy pierwsze samodzielne kroki dziecka – to właśnie na matach edukacyjnych nasze dzieci rozwijają nowe zdolności.

 • Plac zabaw

  Dzieci uwielbiają place zabaw. Piaskownice, huśtawki, karuzele to raj dla naszych pociech. Aby mieć pewność, że będzie bezpiecznie się bawić możecie państwo stworzyć mu jego jedyny i niepowtarzalny plac zabaw. Kompletując wyposażenie do małego placu zabaw obok piaskownic i basenów znajdziecie Państwo w naszym sklepie akcesoria do zabawy w piasku, czyli łopatki, wiaderka, grabki itp. Posiadamy również akcesoria do zabawy w basenie takie jak nadmuchiwane zabawki do kąpieli, pomocne w nauce pływania. Wszystkie zabawki wykonane są z bezpiecznych dla Państwa pociech materiałów.

 • Pozytywki

  Pozytywki dla niemowląt to zabawki, które uspokajają niemowlęta przy pomocy delikatnych dźwięków. Wygląd pozytywki dodatkowo przykuwa uwagę oraz wzbudza zainteresowanie u dzieci. Pozytywki dla dzieci wykonane są często z przyjemnych w dotyku i bezpiecznych materiałów, pełnią rolę przytulanki z przyjemną melodyjką.

  Pozytywka dla niemowlaka to zabawka, która idealnie nadaje się na prezent przy pierwszych odwiedzinach u dziecka. Proponujemy wspaniałe pozytywki, które po pociągnięciu za sznurek, wygrywają piękne, uspokajające dzieci melodie. Grające maskotki-pozytywki o przyciągających wzrok kolorach przykuwają uwagę dziecka i pobudzają jego zmysły już od pierwszych dni jego życia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór pozytywek w przystępnych cenach.

 • Przytulanki

  Przytulanki dla dzieci - Doudou pochodzi od francuskiego słowa doux oznaczającego miękki, miły. Doudou to przytulanka kocyk, z którą dziecko nigdy się nie rozstaje. To taki pluszowy przyjaciel każdego maluszka. Przytulanki dla dzieci doudou są bardzo popularne we Francji i krajach francuskojęzycznych. Na każdym placu zabaw można tam spotkać dzieci biegające ze swoimi przytulankami. Doudou z kolekcji Nattou wykonane są z wysokiej jakości materiałów nie powodujących alergii. Zapraszamy do skorzystania z oferty przytulanek naszego sklepu internetowego.

 • Samochody

  Samochody elektryczne dla dzieci napędzane energią elektryczną z akumulatorów to wielka rozrywka i nauka dla naszych maluszków. Samochodziki dla dzieci na akumulator mogą być sterowane samodzielnie przez dziecko lub przez rodziców -auta na pilota. Auta elektryczne to wspaniały prezent dla dzieci, który zapewni im długą zabawę, nauczy koordynacji i przygotuje dziecko do prowadzenia większych pojazdów mechanicznych.

 • Zabawki bujane

  Konie na biegunach i inne zabawki do bujania uwielbiane przez wszystkie dzieci. Konie na biegunach to tradycja i wspomnienie dzieciństwa.

 • Zabawki edukacyjne

  Zabawki edukacyjne dla dzieci i niemowląt - doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest edukacja w pierwszych latach życia dziecka. Z tego powodu w naszym sklepie prezentujemy Państwu zabawki edukacyjne dla dzieci, które pomogą maluchom poznać zasady operowania przedmiotami i rozwinąć inteligencję.

  Zabawki edukacyjne dla niemowląt są wielofunkcyjne, kolorowe i stworzone z pomysłem, zaprojektowane tak, aby uczyć poprzez zabawę. Najważniejszą funkcją zabawek edukacyjnych poza rozrywką jest nauka. Pobudzają one wyobraźnię dziecka oraz zaspokajają jego ciekawość i jednocześnie wspomagają rozwój – zarówno ruchowy jak i umysłowy. Poza dużym wyborem edukacyjnych zabawek dla niemowląt posiadamy zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka oraz zabawki edukacyjne dla 2 latka. Są również bardziej zaawansowane zabawki edukacyjne dla starszych dzieci.

 • Zabawki do kąpieli

  Zabawki do kąpieli dla dzieci - dzięki nim można skompletować wannowe oceanarium. Akcesoria do zabawy w wodzie, wannie, basenie lub nad jeziorem to wielka radość dziecka w kontakcie z wodą. Zabawki do kąpieli wykonane są z nieprzemakalnych, wytrzymałych materiałów, które nie nasiąkają, przeważnie są gumowe lub wykonane z wodoodpornych tworzyw. W ofercie posiadamy zarówno klasyczne gumowe kaczuszki jak i całe zestawy zabawek do kąpieli o różnych kształtach i kolorach, przypominające zwierzątka lub przedmioty.

 • Zawieszki i przywieszki

  Zawieszki - grzechotki, gryzaki i inne zabawki do wózków i łóżeczek

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów