Akcesoria dla kobiet w ciąży

Akcesoria dla kobiet w ciąży i po ciąży.

Poduszki poporodowe przeznaczone są dla kobiet w okresie połogu. Poduszka poporodowa chroni bolące miejsca przed dotykiem i uciskiem, odciąża miejsca obolałe po porodzie, które dzięki temu szybciej się leczą. Dzięki otworowi poduszki poporodowe przynoszą ulgę w pozycji siedzącej, wypełnione są Granulatem, który dopasowuje się do kształtu ciała.

Podkategorie

 • Wkładki laktacyjne

  Wkładki laktacyjne przydają się zawsze w pierwszych tygodniach karmienia, kiedy laktacja jest jeszcze nieustabilizowana. Dzięki wkładkom do biustonosza, które chłoną wilgoć, można uniknąć krępujących plam na bieliźnie i ubraniu. Wkładki laktacyjne powinny być na tyle grube, aby nie przeciekać, a jednocześnie odpowiednio miękkie i cienkie aby nie drażnić piersi.

  Muszle laktacyjne przydadzą się za to mamom, które mają poranione sutki lub do zebrania mleka. A także zamiast wkładek laktacyjnych - jest to dobry sposób na to, by zebrać mleko, które zostałoby wchłonięta przez wkładkę. Dostępnych jest kilka rodzajów wkładek: wkładki jednorazowe i wielokrotnego użytku, nadające się do prania, o różnej grubości i chłonności, wkładki oddychające, chłodzące, z przylepcem bądź bez a także w różnych kolorach.

  Wkładki laktacyjne wkłada się do biustonosza lub przyczepia do jego wnętrza za pomocą specjalnego przylepca. Jednorazowe wkładki laktacyjne są dobrym wyborem, kiedy nie chce się tracić czasu na dodatkowe pranie. Wkładki jednorazowe wyrzuca się po użyciu - są one zazwyczaj cieńsze niż wkładki wielorazowego użytku i mniej widoczne pod biustonoszem i oczywiście bardziej higieniczne. Wkładka laktacyjna powinna być wybierana przede wszystkim ze względu na:
  - dużą chłonność,
  - odpowiednią powierzchnię, aby zbierała mleko nawet kiedy się przesunie,
  - niewielką grubość, aby była niewidoczna pod ubraniem,
  - ergonomiczny kształt, im lepiej będzie się układać w biustonoszu, tym większy komfort,
  - odpowiednią warstwę klejąca, aby utrzymywała się w odpowiednim miejscu.

 • Bielizna ciążowa

  Bielizna ciążowa - biustonosze dla kobiet w ciąży i do karmienia to najbardziej niezbędne akcesorium dla mam. Każda z kobiet wie jak ważną rzeczą jest właściwy dobór biustonosza, a już szczególnie kiedy karmi dziecko. Dobrze dopasowany biustonosz do karmienia to nie tylko poczucie komfortu i funkcjonalność, ale także zdrowie i higiena.

  Biustonosze do karmienia oferowane w naszym sklepie nie tylko spełniają kryteria bezpieczeństwa, ale także sprawią że kobieta w nich czuje się atrakcyjna. Wykonane zostały z bawełny i koronek, które nie podrażniają skóry równocześnie nadając biustonoszowi elegancki wygląd. W naszej ofercie przyszłe mamy znajdą również majtki ciążowe i majtki poporodowe - te ostatnie to najczęściej jednorazowe majtki lub podkłady poporodowe używane w okresie połogu do miesiąca po porodzie. Majtki ciążowe są idealne dla Pań, u których brzuszek staje się coraz bardziej widoczny. Podobnie jak bielizna ciążowa wykonane zostały z delikatnych i eleganckich materiałów.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji