Wózki spacerowe

Wózki spacerowe to klasyczne wózki na spacery z dziećmi większymi od niemowlaka. Dla dziecka, jego rozwoju i zdrowia ważne są częste spacery i przebywanie na świeżym powietrzu. Spacerówki to wózki spacerowe na zakupy, spacery do parku, w mieście i na wsi. Wózki spacerowe są poręczne, wygodne i funkcjonalne - szczególnie te z pojemnymi koszami na zakupy, daszkami chroniącymi przed słońcem i deszczem oraz pasami bezpieczeństwa, regulowanymi oparciami, podnóżkami i siedziskami.

Zakup wózka spacerowego jest ważną decyzją, kiedy dziecko ma już kilka miesięcy i zaczyna wyrastać z gondoli. To jednorazowy, ale ważny zakup, dlatego polecamy wybrać wygodny, lekki i praktyczny wózek spacerowy dla naszego dziecka. Wózki spacerowe dzięki lekkiej i zwrotnej konstrukcji są doskonałe na piesze wycieczki i wygodne w transporcie. W wózku spacerowym przewozimy dziecko przodem do kierunku jazdy, dzięki czemu może obserwować otoczenie i poznawać świat a w razie potrzeby dziecko może się w nim przespać po rozłożeniu oparcia. Dobre wózki spacerowe przydadzą się na różne pory roku. Podstawą tu jest pokrowiec przeciwdeszczowy, moskitiera i daszek.

Najlepiej aby spacerówka miała też pompowane koła, które zapewnią dodatkową amortyzację wstrząsów oraz dobre właściwości terenowe wózka - szczególnie w błocie i śniegu. Spacerówki dla dzieci można rozbudować o dodatkowe zestawy akcesoriów rozwijające ich możliwości. Można wykorzystać wózek spacerowy dla dziecka już co najmniej półrocznego, które jest gotowe do samodzielnego i stabilnego siedzenia, z odpowiednio wykształconym i przygotowanym do obciążeń kręgosłupem. Wózki dziecięce spacerowe można ulepszyć poprzez montaż np. osłony na nóżki lub śpiworka. Na bazie wózków spacerowych budowane są też całe zestawy wielofunkcyjne, które można oglądnąć w kategorii wózków wielofunkcyjnych.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów