Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne - w naszej ofercie mają Państwo do wyboru zestawy wózków wielofunkcyjnych 2w1 (dwufunkcyjne) i 3w1 (trzyfunkcyjne) z dużym wyborem dodatkowych akcesoriów. Wózki dla dzieci, które zmieniają się wraz z dorastaniem naszych maluszków - w jednym, uniwersalnym, wielofunkcyjnym zestawie jest spacerówka, gondola, fotelik samochodowy, śpiworek, osłona przeciwdeszczowa, torba na akcesoria i różne akcesoria montowane wymiennie na jednej lekkiej ramie.

Wózki dla dzieci wielofunkcyjne mają jedną wspólną ramę na której przy pomocy uniwersalnych mocowań można zamontować siedzenie spacerówki, gondolę dla niemowlaka oraz fotelik samochodowy, ramy się składają i można je łatwo przewozić w bagażniku samochodu. Niektóre wózki wielofunkcyjne zawierają adaptery mocowań przez co można zamontować np. fotelik jednej firmy na stelażu drugiej. Wózek wielofunkcyjny może zawierać dodatkowe przydatne akcesoria - sztywny pokrowiec na nóżki dziecka na chłodne dni, dopinany daszek przeciwsłoneczny lub przeciwdeszczowy czy pełną osłonę przeciwdeszczową a poza tym mogą to być tacki, uchwyty na kubek, parasolki, zawieszki do zabawy, pałąki czy nawet systemy mp3.

Wózki dziecięce wielofunkcyjne przeznaczone są dla niemowląt od urodzenia aż do dzieci dorastających do kilkunastu kilogramów wagi i są najbardziej opłacalnym jednorazowym zakupem - wielofunkcyjnego wózka dziecięcego będziemy używać przez cały okres wczesnego dzieciństwa. Wózek wielofunkcyjny możemy też kupować na raty - na początku stelaż, gondolę i fotelik samochodowy a pół roku później dokupimy część spacerową.

Wózki dziecięce 2w1 (wózki dwufunkcyjne) - posiadają gondolę i spacerówkę.

Wózki dziecięce 3w1 (wózki trzyfunkcyjne) - posiadają gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów