Nosidełka

Nosidełka dla dzieci i niemowląt to wygodny sposób przenoszenia naszych maluszków bez użycia wózków czy fotelików. Dostępne w tej kategorii nosidełka dla dzieci są wielofunkcyjne i zapewniają komfort dzieci i rodziców. Polecamy nosidełka dla niemowląt z kołnierzem pod główkę dziecka i regulacją w każdej płaszczyźnie. Nosidełka te można dopasować do naszej figury co zapewnia nam wygodę i ergonomiczność użytkowania, a uprzęże nosidełek są bezpieczne dla kręgosłupa i stawów dziecka. Posiadamy nosidełka dla niemowląt wysokiej jakości, ergonomiczne oraz odpowiednie do noszenia dziecka w każdej pozycji.

Nosidełka ergonomiczne nie są usztywniane, dlatego dopasowują się do ciała dziecka, z zachowaniem fizjologicznej krzywizny kręgosłupa. Posiadają też szerokie siedziska dla niemowląt, które zapewniają ergonomiczną pozycję "żabki" i zapobiegają dysplazji stawów. Kołnierze odpowiednio zabezpieczają niestabilne główki niemowląt. Nosidełko ergonomiczne z pasem biodrowym zbiera sporo ciężaru na biodra i ułatwia nam noszenie.

Noszenie na rękach zaspokaja jedną z najważniejszych potrzeb dziecka - bliskości i bezpieczeństwa - ale powoduje nasze szybkie zmęczenie i zdenerwowanie. Noszenie dziecka w nosidełku zawieszonym na naszej piersi powoduje, że niemowlak czuje ciepło i bliskość, a nam zapewnia wolne ręce. Nosidełko można też wyprać kiedy dziecku się uleje czy przecieknie mu pieluszka - część nosidełek ma też specjalny śliniak osłaniający nas na wysokości główki dziecka. Dostępne są również nosidełka turystyczne z plecakiem dla rodziców turystów. Funkcjonalne nosidełko turystyczne pozwala spacerować i podróżować bez obaw, że dziecko się zmęczy i nie nadąży za nami, a plecak lub dodatkowe kieszenie pozwolą zabrać akcesoria i wyposażenie odpowiednie na podróż lub długi spacer z dzieckiem.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów