Nowe produkty

Promocje

Łóżeczka
Łóżeczka dla dzieci i niemowląt - spokojny i bezpieczny sen naszych niemowląt to podstawa zdrowego rozwoju dziecka. W ofercie mamy łóżka dla dzieci i niemowląt stacjonarne, mobilne oraz turystyczne renomowanych producentów dla których spokojny sen niemowlaka i rodziców jest najważniejszy. Są one trwałe, stabilne i funkcjonalne. Łóżeczko dla dzie...
Łóżeczka dla dzieci i niemowląt - spokojny i bezpieczny sen naszych niemowląt to podstawa zdrowego rozwoju dziecka. W ofercie mamy łóżka dla dzieci i niemowląt stacjonarne, mobilne oraz turystyczne renomowanych producentów dla których spokojny sen niemowlaka i rodziców jest najważniejszy. Są one trwałe, stabilne i funkcjonalne. Łóżeczko dla dziecka z zamontowaną karuzelą, pozytywką lub pałąkiem z zabawkami i wypełnione zabawkami zajmie uwagę dziecka na długi czas i pomoże uspokoić je do snu. Łóżeczka dla niemowląt wykonane są z bezpiecznych i nieszkodliwych materiałów, pokryte neutralną farbą. Mają możliwość regulacji wysokości oraz różne poziomy położenia materaca. Te wielofunkcyjne, regulowane łóżeczka rosną wraz z dzieckiem. Najpopularniejsze są łóżeczka tradycyjne ze szczebelkami. Polecamy szczególnie łóżeczko dla niemowlaka z zamontowanymi kółkami, które zdecydowania ułatwiają przemieszczanie się z łóżeczkiem po domu oraz baldachimem, który ochroni dziecko przed bezpośrednim światłem żarówek lub przeciągiem. Ponieważ łóżeczko dla niemowląt pełni niezwykle istotną rolę w ich rozwoju i podczas pielęgnacji, nasze łóżeczka dla dzieci posiadają odpowiednie atesty i wykonane są z materiałów spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. Łóżeczka posiadają unikalne wzornictwo i umożliwiają skomponowanie całego pokoju dziecięcego wraz z innymi mebelkami z naszej oferty. Opcjonalnie posiadają wyjmowane szczebelki, kółka z hamulcami, stelaże na baldachim i baldachimy oraz inne dodatki - zamówienie łóżeczka zalecamy uzupełnić o odpowiednio dobrane ergonomiczne materace, poduszki-kliny, ochraniacze na szczebelki lub pościele. Drewniane łóżeczka dla niemowląt występują w dwóch standardowych wymiarach: 120x60cm oraz 140x70cm. Taka powierzchnia zapewnia maluchom wystarczają swobodę ruchów oraz poczucie bezpieczeństwa.
Więcej

Łóżeczka Jest 34 produktów.

Podkategorie

  • Łóżeczka turystyczne
    Łóżeczka turystyczne są doskonałym rozwiązaniem dla rodziców podróżujących z małym dzieckiem lub niemowlakiem, mają małe mieszkanie lub mają dziecko, które lubi gryźć drewniane szczebelki. Najlepsze łóżeczko turystyczne posiada wygodny systemem umożliwiający szybkie składanie i rozkładanie. Łóżeczka turystyczne po złożeniu nie zabierają dużo miejsca (mieszczą się w specjalnej torbie, łatwej w przenoszeniu) i można je zabrać ze sobą wygodnie samochodem. Łóżeczko turystyczne dla dziecka można również używać zamiast drewnianego łóżeczka stacjonarnego aby dziecko nawet w podróży spało spokojnie w znajomym mebelku. Łóżeczka turystyczne wykonane są z metalowych rurek, pokrytych i łączonych plastikowymi elementami oraz materiału z siatką, która umożliwia kontakt wzrokowy z dzieckiem i zapewnia dobry przewiew powietrza. Część modeli turystycznych posiada odpinanego boczne wejście, które przydaje się dzieciom potrafiącym samodzielnie chodzić, dziecko może dzięki niemu wchodzić i wychodzić z łóżeczka turystycznego kiedy chce. Łóżeczka tego typu mają też czasem więcej niż 4 nóżki dla lepszego podparcia elastycznych konstrukcji lub zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem łóżeczka. Często też, zamiast dwóch nóżek łóżeczko turystyczne ma kółka z hamulcem ułatwiające jego przemieszczanie.
na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 34 elementów
Okazje.info.pl
Pobieranie danych...