Łóżeczka

Łóżeczka dla niemowląt i dzieci - spokojny i bezpieczny sen naszych niemowląt to podstawa zdrowego rozwoju dziecka. W ofercie mamy łóżeczka dla dzieci stacjonarne, mobilne oraz turystyczne renomowanych producentów dla których spokojny sen niemowlaka i rodziców jest najważniejszy. Łóżeczka są trwałe, stabilne i funkcjonalne. Łóżeczko dla dziecka z zamontowaną karuzelą, pozytywką lub pałąkiem z zabawkami i wypełnione zabawkami zajmie uwagę dziecka na długi czas i pomoże uspokoić je do snu. Łóżeczko dla niemowlaka wykonane jest z bezpiecznych i nieszkodliwych materiałów, pokryte neutralną farb lub lakierem.

Łóżeczka mają najczęściej możliwość regulacji wysokości oraz poziomów położenia materaca. Te regulowane łóżeczka dziecięce wielofunkcyjne rosną wraz dzieckiem. Najpopularniejsze są tradycyjne drewniane łóżeczka ze szczebelkami. Polecamy szczególnie łóżeczka dla niemowląt z kółkami, które zdecydowania ułatwiają przemieszczanie się z łóżeczkiem po domu oraz z baldachimem, który ochroni dziecko przed bezpośrednim światłem żarówek lub przeciągiem.

Ponieważ łóżeczko dla niemowlaka pełni niezwykle istotną rolę w jego rozwoju i pielęgnacji, nasze łóżeczka posiadają odpowiednie atesty i wykonane są z materiałów spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. Łóżeczka dla dzieci posiadają unikalne wzornictwo i umożliwiają skomponowanie całego pokoju dziecięcego wraz z innymi mebelkami z naszej oferty. Opcjonalnie posiadają wyjmowane szczebelki, kółka z hamulcami, stelaże na baldachim i baldachimy oraz inne dodatki - zamówienie łóżeczka zalecamy uzupełnić o odpowiednio dobrane ergonomiczne materace, poduszki-kliny, ochraniacze na szczebelki lub pościele.

Drewniane łóżeczka dla niemowląt występują w dwóch standardowych wymiarach: 120x60cm oraz 140x70cm. Taka powierzchnia w łóżeczku dziecięcym zapewnia maluchom wystarczają swobodę ruchów oraz poczucie bezpieczeństwa.

Podkategorie

 • Łóżeczka turystyczne

  Łóżeczka turystyczne dla dzieci są doskonałym rozwiązaniem dla rodziców podróżujących z małym dzieckiem lub niemowlakiem, mają małe mieszkanie lub mają dziecko, które lubi gryźć drewniane szczebelki. Najlepsze łóżeczko turystyczne dla niemowlaka posiada wygodny systemem umożliwiający szybkie składanie i rozkładanie. Łóżeczka turystyczne po złożeniu nie zabierają dużo miejsca (mieszczą się w specjalnej torbie, łatwej w przenoszeniu) i można je zabrać ze sobą wygodnie samochodem.

  Łóżeczka turystyczne dla niemowląt można również używać zamiast drewnianego łóżeczka stacjonarnego aby dziecko nawet w podróży spało spokojnie w znajomym mebelku. Łóżeczka turystyczne dla dzieci wykonane są z metalowych rurek, pokrytych i łączonych plastikowymi elementami oraz materiału z siatką, która umożliwia kontakt wzrokowy z dzieckiem i zapewnia dobry przewiew powietrza. Część modeli turystycznych posiada odpinane boczne wejście, które przydaje się dzieciom potrafiącym samodzielnie chodzić, dziecko może dzięki niemu wchodzić i wychodzić z łóżeczka turystycznego kiedy chce. Łóżeczka tego typu mają też czasem więcej niż 4 nóżki dla lepszego podparcia elastycznych konstrukcji lub zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem łóżeczka. Często też, zamiast dwóch nóżek łóżeczko turystyczne dla dziecka ma kółka z hamulcem, ułatwiające jego przemieszczanie.

 • Materace

  Materace dla dzieci, materace dla niemowląt - do spania i do zabawy. Materace dziecięce powinny odpowiadać rozmiarowi łóżeczka - posiadają zazwyczaj rozmiar 120x60 cm lub 140x70 cm. Materac dla niemowlaka powinien zapewniać także komfort dla pleców - przez pierwsze miesiące dziecko spędza w łóżeczku większość czasu, nawet kilkanaście godzin w ciągu doby. Materace dla niemowląt nie mogą być ani za twarde, ani za miękkie, powinny być również elastyczne czyli dopasowywać się do kształtu ciała i pozycji, jakie dziecko przybiera podczas snu - aby kręgosłup dziecka był równomiernie podparty na całej długości.

  Materace piankowe dla dzieci to jedne z najpopularniejszych materacy do spania. Taka popularność tego typu materacy wynika z ich wypełnienia. Wkład z pianki poliuretanowej sprawia, że materace te są antyalergiczne i bardziej przewiewne niż materace innego typu. Ich budowa jest bardzo prosta, a dzięki wysokiej odporności na odkształcenia stają się wyjątkowo trwałe.

  Materac dla dziecka kokosowy - kokos to surowiec naturalny, o dobrych właściwościach termicznych (przepuszcza powietrze), a przy tym lekki. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Poza tym jest bardzo elastyczny, pochłania pot i wilgoć.

  Materace gryczane dla dzieci i niemowląt - łuska gryczana ma również właściwości antyalergiczne, a także wspomaga leczenie wad kręgosłupa. Materace lateksowe dla niemowląt, czy te wypełnione łuską gryki są przyjazne dla skóry, gdyż materiał, z jakiego je zrobiono, nie nagrzewa się od temperatury ciała, a dodatkowo w środku ma cały system kanalików, którymi może swobodnie przepływać powietrze. Dzięki temu dziecko w łóżeczku nie poci się. Oferujemy też materace dla dzieci dwustronne lub składające się z kilku warstw, np. z jednej strony warstwy kokosowej a z drugiej gryczanej, gdzie można korzystać na zmianę z właściwości różnych materiałów.

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów