Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia - w ofercie posiadamy krzesełka do karmienia dzieci zwykłe lub wielofunkcyjne, drewniane, na metalowych ramach i plastikowe. Nowoczesne krzesełko do karmienia oferuje maluchom również możliwość zabawy na dużym blacie. Przydaje się to gdy trzeba coś zrobić w innym pokoju - wtedy maluszek siedzący w krzesełku jest w odpowiedniej pozycji, by obserwować co robimy, a jednocześnie może bezpiecznie się bawić.

Krzesełko do karmienia niemowląt jest potrzebne odkąd dziecko zaczyna siedzieć. Obecnie na rynku dostępne są cztery rodzaje krzesełek do karmienia: klasyczne, składane, jako nadstawka i mocowane do blatu.

Krzesełka klasyczne, czyli krzesełka wolnostojące można swobodnie dostawić do stolika. Są to największe krzesełka ale jednocześnie najbardziej praktyczne: posiadają możliwość regulacji samego krzesełka oraz tacki. Niektóre krzesełka posiadają kółka, które umożliwiają poruszanie się krzesełkiem po całym pomieszczeniu. Ponieważ nie posiadają dużo mechanizmów są lekkie i przenośne.

Krzesełka do karmienia składane po zakończonym posiłku można złożyć i schować, np. do szafy bądź za drzwi co oszczędza nam miejsca w pokoju. Krzesełka składane dla dzieci są też wygodne dla rodziców, którzy podróżują – krzesełko składane można złożyć i przewieść w bagażniku.

Krzesełka dla dzieci typu nadstawka przypina się do standardowego krzesła. Taki rodzaj krzesełka pozwala dziecku na siedzenie przy stole wraz z nami. Niektóre, droższe modele posiadają doczepiane nóżki do krzesełka, co oznacza że mogą one służyć jako samodzielne krzesełka do karmienia.

Krzesełka mocowane do blatu przyczepia się stołu przy pomocy specjalnych, antypoślizgowych zaczepów. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość jedzenia wraz z dzieckiem oraz łatwość w przechowywaniu krzesełka. Niestety, takie krzesełko do karmienia nadaje się tylko do ciężkiego stołu, który będzie w stanie utrzymać ciężar dziecka wraz z krzesełkiem.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów