Materace

Materace dla dzieci, materace dla niemowląt - do spania i do zabawy. Materace dziecięce powinny odpowiadać rozmiarowi łóżeczka - posiadają zazwyczaj rozmiar 120x60 cm lub 140x70 cm. Materac dla niemowlaka powinien zapewniać także komfort dla pleców - przez pierwsze miesiące dziecko spędza w łóżeczku większość czasu, nawet kilkanaście godzin w ciągu doby. Materace dla niemowląt nie mogą być ani za twarde, ani za miękkie, powinny być również elastyczne czyli dopasowywać się do kształtu ciała i pozycji, jakie dziecko przybiera podczas snu - aby kręgosłup dziecka był równomiernie podparty na całej długości.

Materace piankowe dla dzieci to jedne z najpopularniejszych materacy do spania. Taka popularność tego typu materacy wynika z ich wypełnienia. Wkład z pianki poliuretanowej sprawia, że materace te są antyalergiczne i bardziej przewiewne niż materace innego typu. Ich budowa jest bardzo prosta, a dzięki wysokiej odporności na odkształcenia stają się wyjątkowo trwałe.

Materac dla dziecka kokosowy - kokos to surowiec naturalny, o dobrych właściwościach termicznych (przepuszcza powietrze), a przy tym lekki. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Poza tym jest bardzo elastyczny, pochłania pot i wilgoć.

Materace gryczane dla dzieci i niemowląt - łuska gryczana ma również właściwości antyalergiczne, a także wspomaga leczenie wad kręgosłupa. Materace lateksowe dla niemowląt, czy te wypełnione łuską gryki są przyjazne dla skóry, gdyż materiał, z jakiego je zrobiono, nie nagrzewa się od temperatury ciała, a dodatkowo w środku ma cały system kanalików, którymi może swobodnie przepływać powietrze. Dzięki temu dziecko w łóżeczku nie poci się. Oferujemy też materace dla dzieci dwustronne lub składające się z kilku warstw, np. z jednej strony warstwy kokosowej a z drugiej gryczanej, gdzie można korzystać na zmianę z właściwości różnych materiałów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów