Leżaczki

Leżaczki dla niemowląt i dzieci zapewniają maluchom długi i spokojny sen oraz pierwsze zabawy pod kontrolą. Kolorowe, przyciągające wzrok wzornictwo oraz solidne stelaże i najwyższa jakość wykonania to cechy sprawiają, że leżaczek bujaczek będzie długo służył do aktywnego odpoczynku dzieci. Zabawa i drzemka w leżaczku bujaczku z pałąkiem z zabawkami zajmie i uspokoi dziecko i odciąży od noszenia maluszka na rękach.

Leżaczki przeznaczone są dla dzieci do 9 lub 12 miesiąca życia, potem trzeba im zapewnić znacznie większą swobodę ruchu - na macie lub w kojcu i przyzwyczajać już do siedzenia w krzesełku. Leżaczek dla niemowlaka jest tak lekki, że można go przenosić i stawiać wszędzie, np. w domu czy ogrodzie, a nawet zabrać ze sobą na wycieczkę za miasto. Na pałąku leżaczka można powiesić dziecku jego ulubione zabawki. Niektóre leżaczki dla dzieci wyposażone są w pasy, aby można było zapiąć bezpiecznie niemowlaka i zostawić go w nim na drzemkę lub zabawę. Sprężynujące płozy lub bieguny dają możliwość bujania, gdy maluch się rusza, co jest nieodzowne dla uspokojenia dzieci, gdy są niezadowolone lub płaczą.

Leżaczek-bujaczek oszczędzi nam sporo czasu i zdenerwowania. Leżaczek niemowlęcy jest naprawdę dobrym pomysłem na zakup niedługo po urodzeniu dziecka. Przyda się zawsze w domu - jest w zastosowaniu domowym lepszym rozwiązaniem niż fotelik samochodowy bo jest lżejszy, często ma regulowane oparcie i zapewnia większą swobodę ruchu dzieci. Przy zakupie leżaczka dla niemowląt warto zwrócić uwagę na jego stabilność i funkcje - leżaczki dla dzieci powinny mieć bezpieczną i solidną konstrukcję. Wyposażenie leżaczka w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa oraz mechanizm powalający na zmianę nachylenia oparcia czy nawet leżaczki niemowlęce składane, które jeszcze łatwiej przenosić to opcje, które należy rozważyć przed zakupem.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów