Promocje

Butelki dla niemowląt
Butelki dla niemowląt - posiadamy butelki do karmienia wybranych renomowanych firm, szklane, plastikowe, klasyczne, antykolkowe i samosterylizujące, a nawet z czujnikiem ciepła. Nasze butelki do karmienia niemowląt są bezpieczne i posiadają atesty lub certyfikaty. Wszystkie butelki dla niemowląt można myć lub sterylizować przy pomocy akcesoriów ...
Butelki dla niemowląt - posiadamy butelki do karmienia wybranych renomowanych firm, szklane, plastikowe, klasyczne, antykolkowe i samosterylizujące, a nawet z czujnikiem ciepła. Nasze butelki do karmienia niemowląt są bezpieczne i posiadają atesty lub certyfikaty. Wszystkie butelki dla niemowląt można myć lub sterylizować przy pomocy akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Po zakończeniu karmienia piersią potrzebna jest butelka dla niemowlaka ze smoczkiem. Jaką butelkę do karmienia wybrać? Na początku dla noworodka wystarczą dwie małe butelki do karmienia o pojemności 120-150ml, które później można używać do podawania dziecku płynów do picia - wody z glukozą czy soków owocowych. 4-6 miesięcznemu niemowlakowi mleko podaje się już w ilości 180ml lub 220ml na jedno karmienie, a starszemu dziecku już zupki i posiłki z butelek minimum 250ml do 350ml. Plastikowe butelki dla niemowląt można wymieniać mniej więcej co 3 miesiące. System odpowietrzania i swobodnego przepływu płynów to najnowsza technologia, którą stosują obecnie prawie wszyscy więksi producenci. Butelka antykolkowa dla niemowlaka uniemożliwia połykanie powietrza przez dziecko i w ten sposób zapobiega powstawaniu uciążliwych kolek. Polecamy szczególnie butelki antykolkowe ze smoczkami zakrzywionymi z odpowietrzaniem, lub dynamicznymi, które zapobiegają połykaniu powietrza przez dziecko podczas picia i jednocześnie zapobiegają kolce. Smoczki do butelek mają zróżnicowane szybkości przepływu pokarmu - z naszej oferty można dobrać odpowiedni smoczek dla dziecka. Przy karmieniu butelką należy zadbać i właściwą pozycję niemowlaka, aby była wygodna dna dziecka i dla nas i jednocześnie zminimalizować możliwość krztuszenia. Dziecko będzie dobrze się czuło przytulone do brzucha, skierowane nieznacznie w naszą stronę. Głowę należy trzymać wyżej niż resztę ciała. Niemowląt nie należy karmić butelką w pozycji leżącej, ponieważ łatwo wtedy o zakrztuszenie się dziecka.
Więcej

Butelki dla niemowląt Jest 55 produktów.

Podkategorie

  • Smoczki do butelek
    Smoczki do butelek wykonywane są z dwóch rodzajów materiałów – silikonu lub kauczuku (lateksu). Smoczki z kauczuku są jasnobrązowe i matowe, mają charakterystyczny zapach i smak, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu. Smoczki z silikonu są przeźroczyste, nie mają zapachu i smaku. Smoczki silikonowe są trwałe i można je wielokrotnie sterylizować. Smoczki dynamiczne, które zmieniają kształt pod wpływem ssania to nowe, ale bardzo dobre rozwiązanie - smoczek dynamiczny posiada wewnątrz wypustki, które spowalniają przepływ mleka, imitując opór kanalików laktacyjnych. Taki smoczek do butelki wymaga od niemowlaka większej siły ssania i uczy go aktywnie ssać. Smoczki dynamiczne są najlepsze dla niemowląt karmionych butelką zamiast piersią oraz kiedy zauważymy zdenerwowanie i grymaszenie dziecka przy karmieniu piersią, gdy jest naprzemiennie karmione z butelki, co spowodowane jest najczęściej przyzwyczajeniem do zbyt łatwego ściągania mleka z butelki. Smoczki do butelek powinny być dopasowane do rodzaju podawanego pokarmu i wieku dziecka.
na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 55 elementów
Okazje.info.pl
Pobieranie danych...