Smoczki uspokajające

Smoczki dla niemowląt (smoczki uspokajające) - niemowlęta rodzą się z podświadomą potrzebą ssania, tak samo dla relaksu jak i dla zaspokojenia głodu. Poprzez ssanie dziecko kontroluje stres. Smoczek potrafi ukoić dziecko i pomaga mu zasnąć. Przez to uspokajające działanie rozstanie ze smoczkiem bywa czasem dla dziecka bardzo trudne. Smoczki są projektowane już praktycznie tylko i wyłącznie przy współudziale lekarzy, dentystów i instytutów badawczych w celu zapewnienia maksymalnego komfortu bezpieczeństwa i rozwoju niemowlaka.

Smoczki anatomiczne zapewniają najlepszy komfort na różnych etapach rozwoju niemowlaka i zapewniają idealne dopasowanie smoczka. Smoczki ortodontyczne dbają o prawidłowy rozwój szczęki niemowlaka. Smoczki z gryzakiem pomagają dzieciom znieść ząbkowanie.

Smoczki lateksowe produkowane są z naturalnego surowca, mleczka lateksowego, uprawianego i zbieranego w ekologicznych warunkach. Smoczki silikonowe mają za to właściwości antypoślizgowe i trudniej wypadną z buzi dziecka. Posiadamy także pudełka na smoczki, które mogą służyć tak do przechowywania jak i dezynfekcji smoczków.

Dostępne są różne grupy wiekowe smoczków dla niemowląt, od maluchów w wieku 0-3 miesiące do nawet dwulatków. Smoczki dla niemowląt posiadają multum kształtów, wzorów i kolorów.

na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 45 z 52 elementów