Pościel i kocyki dla dzieci

Pościel dla dzieci wykonana z wysokiej jakości materiałów, miła i przyjemna w dotyku. Posiadamy w naszej ofercie pościel dla niemowląt w kompletach i częściach. Pościel dziecięca przeznaczona jest najczęściej do łóżeczek 120 x 60 cm lub 140 x 70 cm. Zalecamy pranie pościeli dla dzieci przy pomocy specjalnych antyalergicznych proszków do prania i płynów dla dzieci, również dostępnych w naszym sklepie.

Dziecięce łóżeczko jest miejscem, w którym niemowlak spędza większość doby, dlatego pościel do łóżeczka dla niemowląt musi zapewniać odpowiedni komfort leżenia i wentylację. Pościel dla dziecka z naszej oferty, przyjemna w dotyku i przewiewna zapewnia miły i spokojny sen niemowlaka. Komplety pościeli dla niemowląt są niezbędnym zakupem do łóżeczka wraz z wyprawką dla niemowlaka. Zawierają często ochraniacze do łóżeczek dziecięcych, które zapobiegają obijaniu się niemowlaków o drewniane szczebelki.

Pościel dla niemowlaka powinna być wykonana z naturalnych materiałów, najlepiej z bawełny, która wytrzymuje wielokrotne pranie. Dodatkowo bawełniana pościel dla niemowląt może być prana w wyższej temperaturze niż pościele ze sztucznych włókien. Wysoka temperatura usuwa większość kurzu i bakterii, które mogą być szkodliwe dla noworodka. Pościel dla noworodka nie może też drapać ani powodować podrażnień delikatnego ciała dziecka. Musi cechować się przewiewnością i lekkością. Dużym udogodnieniem są też prześcieradła dla niemowląt na gumce, które opina się na materacyku i pozostają na miejscu podczas dziecięcych wędrówek.

Kocyki dla dzieci mogą być wykonane z różnych materiałów, posiadają różnorodne wzory, każdy można wybrać kocyk dla dziecka, który mu się najbardziej podoba. Kocyki dla niemowląt mogą służyć również za posłanie na łóżko, narzutę na trawę (kocyk z termoizolacją) lub podłogę podczas zabawy z niemowlakiem. Kocyk dla niemowlaka może służyć również jako przykrycie dla maluszka podczas snu.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów