Naczynia i sztućce

Naczynia i sztućce dla dzieci i niemowląt - pierwsze zestawy do nauki samodzielnego jedzenia posiłków naszych maluszków. Naczynia dla niemowląt to talerzyki, miseczki, kubeczki, łyżeczki i widelce - każde dziecko powinno w pewnym momencie nauczyć się korzystać z nich. Naczynia plastikowe dla dzieci są nietłukące, wykonywane najczęściej z tworzyw sztucznych niezawierających żadnych szkodliwych substancji. Sztućce dla dzieci i niemowląt służą do nauki jedzenia poprzez zabawę.

Łyżeczki dla dzieci służą do nauki jedzenia zupy i innych płynnych posiłków lub miękkich potrwa. Widelce dla dzieci przydają się w nauce radzenia sobie z twardszymi potrawami i pełnowartościowymi obiadami. Miseczki dla dzieci pomagają w karmieniu, są głębsze niż talerzyki i lepiej utrzymują jedzenie, często mają też przyssawki zapobiegające wywrócenie naczynia przez dziecko. Kubki uczą dzieci pić poprawnie napoje. Wszystkie naczynia dla dzieci są kolorowe i ucieszą dzieci, które pierwszą naukę jedzenia traktują zawsze jak zabawę.

Naczynia dla dzieci z melaminy są wytrzymałe i elastyczne, nie zaleca się jednak używać naczyń z melaminy do podgrzewania napojów i posiłków w kuchenkach mikrofalowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 45 z 83 elementów