Kojce

Kojce dla dzieci to zarówno bezpieczeństwo dziecka jak i kolejny krok w jego rozwoju. W kojcu dziecko uczy się wykorzystywać przestrzeń wypełnioną zabawkami oraz wspomaga naukę wstawania i chodzenia. Kojec dziecięcy pomaga dziecku oswoić się z momentami gdy zostaje samo kiedy wychodzimy zrobić coś w innym pokoju czy przygotować posiłek w kuchni. Kojce dla dzieci dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty renomowanych firm. Do wyboru są też kojce, które łączą funkcję kojca i łóżeczka mobilnego.

Kojce dziecięce i niemowlęce to produkty pozwalające na zabawę dzieci w komfortowych warunkach i oszczędzające nam czas jaki mamy do zagospodarowania. Dzięki odpowiedniej budowie i wyposażeniu kojca maluszek może w zabawie bezpiecznie rozwijać swoją sprawność fizyczną i manualną. Lekka mobilna konstrukcja kojców pozwala na swobodne przenoszenie i transportowanie w zależności od naszych potrzeb dzięki czemu możemy je oraz dziecko zabrać ze sobą aby mogły się bawić wszędzie tam, gdzie jesteśmy.

Kojce dla dzieci występują w dwóch rodzajach - kojce drewniane lub kojce z siatki podobne wyglądem do łóżeczek turystycznych. Kojec przeznaczony jest dla dzieci, które zaczynają się samodzielnie poruszać. Można kupić go już dla dziecka 4-5 miesięcznego i stopniowo oswajać go z nowym otoczeniem. Kojec dla dziecka to centrum zabawy i jego ulubiony plac zabaw. Wszystkie kojce można wyposażyć w pałąki, zabawkami, karuzele z pozytywką lub wstawić do nich maty edukacyjne i wypełnić zabawkami.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów