Płatności i wysyłka

Płatności w Sklepie Agusia24 dokonuje się po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia zamówienia. Na chwilę obecną płatności przyjmowane są za pomocą przelewu bankowego oraz systemu płatności elektronicznych dotpay.

W ciągu 2 dni roboczych od wpłynięcia należności na konto Sklepu IBAN PL 08 1240 4588 1111 0010 6661 5768 lub na konto Sklepu w serwisie dotpay za produkt i przesyłkę, Sklep dokonuje wysyłki zamówionych produktów, jeśli znajdują się one w magazynie Sklepu.

Czas dostawy dla produktów znajdujących się w magazynach dostawców Sklepu wynosi do 7 dni roboczych i uzależniony jest od warunków dostawcy. Przy konieczności zamówienia towaru u producenta kontaktujemy się z Państwem o przewidywanym czasie wysyłki.

Dostępne opcje dostawy:

- Kurier: koszt 19zł na terenie całej Polski dla paczek o wadze do 30kg,

- Indywidualne koszty wysyłki: dla paczek o wadze powyżej 30kg prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów wysyłki przed złożeniem zamówienia,

- Poczta Polska: koszt 12-18zł na terenie całej Polski dla paczek o wadze do 2kg, paczka priorytetowa i ubezpieczona,

- Punkt odbioru sklepu: bez kosztów dostawy przy odbiorze osobistym w punktach odbioru Sklepu internetowego w Krakowie na os. Centrum D 1, 31-932 Kraków oraz na ul. Mieszka I 32, 31-432 Kraków.

Jeżeli system nie udostępnia możliwości wysyłki kurierem lub pocztą z powodu przekroczenia limitów wagi prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnych kosztów przesyłki niestandardowej.

Koszty przesyłki lub odbioru nie dotyczą zamówień za kwotę powyżej 1000zł, które są zwolnione z opłaty za przesyłkę i odbiór, zwolnienie to nie obejmuje jednak mebli dziecięcych, których waga przekracza 30kg lub towarów o łącznej wadze ponad 60kg.

Przy zamówieniach powyżej 3000zł umożliwiamy indywidualną negocjację ceny - prosimy o kontakt telefoniczny przed zakończeniem procesu zamówienia (przed potwierdzeniem zakupu ze strony sklepu i przed płatnością).