Laktator elektryczny Canpol EasyStart Zobacz większe

Laktator elektryczny Canpol EasyStart

Canpol12/201

Nowy produkt

Laktator elektryczny Canpol EasyStart z silikonową wkładką masującą.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Laktator elektryczny Canpol EasyStart z silikonową wkładką masującą służy do skutecznego i dokładnego odciągania pokarmu bez żadnego wysiłku.

Posiada aż trzystopniową regulację rytmu ssania wzorowaną na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka. Tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi (I faza ssania), tryb naturalny oraz mocny odzwierciedlają wolne i głębokie ssanie mleka (II faza ssania).

Laktator elektryczny Canpol EasyStart posiada też 3-stopniową regulację siły ssania co pozwala dostosować siłę ssania do indywidualnych potrzeb mamy.

Dołączona silikonowa wkładka masująca masuje bardzo delikatnie piersi oraz przynosi ulgę obolałym piersiom udrażniając kanały mleczne. Dzięki czemu dobrze wspomaga i reguluje laktację, chroniąc piersi przed zastojami mleka i ułatwiając karmienie w czasie nawałów pokarmu.

Laktator elektryczny pracuje bardzo cicho, pozwalając na pełny relaks w czasie odciągania pokarmu. Posiada dwa rodzaje zasilania (sieciowe lub baterie). Co pozwala na przenoszenie, dzieki czemu można go używac nie tylko w domu ale też w czasie podróży.

Laktator jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu. Dzięki dołączonemu adapterowi pokarm może być odciągany bezpośrednio do wszystkich butelek szeroko i wąskootworowych a także do pojemników na pokarm marki Canpol babies.

Zestaw zawiera pojemnik do przechowywania pokarmu oraz kompletną butelkę wąskootworową.

Opinie

Napisz opinię

Laktator elektryczny Canpol EasyStart

Laktator elektryczny Canpol EasyStart

Laktator elektryczny Canpol EasyStart z silikonową wkładką masującą.