Hauck Babycenter

Nowy produkt

Wielofunkcyjne łóżeczko turystyczne dla dziecka / kojec Babycenter z zestawem akcesoriów 120 x 60 cm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Hauck Babycenter wielofunkcyjne łóżeczko turystyczne z przewijakiem, drugim, podwieszanym poziomem (leżanką dla niemowlaka) i karuzelą - wysokiej jakości łóżeczko / kojec z dodatkowym, ekskluzywnym wyposażeniem. Dzięki kółkom łóżeczko można łatwo przemieszczać. Zestaw ruchomych zabawek z przepięknymi pluszowymi figurkami zachęca dziecko do chwytania i zabawy, a kojące melodyjki ukoją dziecko do snu.

Hauck Babycenter to praktyczne rozwiązanie na spanie dziecka poza domem, na wyjeździe, czy wizycie u babci i dziadka. Dzięki praktycznej wkładce do przewijania, zamocowanej w łóżeczku łatwo przewinie się dziecko nawet w czasie podróży. Miękka powierzchnia i podniesiona krawędź przewijaka zapewnia dziecku wygodę i bezpieczeństwo. Dostatecznie dużo miejsca na pieluszki i inne akcesoria znajdzie się podwieszanej bocznej kieszeni.

Hauck Babycenter to łóżeczko dla dziecka zbudowane na składanej, lekkiej aluminiowej ramie, posiada również składany materacyk, przewijak oraz matę. Pod łóżeczkiem jest miejsce na pieluszki i inne akcesoria. Przymocowana do łóżeczka muzyczna karuzela zapewni Twojemu dziecku spokojniejszy sen. Materiał łóżeczka Babycenter można prać ręcznie. Dostępne motywy: Bear (Miś), Giraffe (Żyrafa), Birdie (Ptaszek) i do wyczerpania zapasów Butterfly.

W zestawie Hauck Babycenter są:
- składane łóżeczko turystyczne z kółkami
- podstawka na akcesoria
- stoliczek do przewijania dziecka
- usztywniany materacyk na podłogę łóżeczka
- 2 poziom, wieszana w łóżeczku leżanka
- torba z uchwytami do przenoszenia złożonego zestawu
- muzyczna karuzela z zabawkami

Waga Hauck Babycenter: 12,6 kg

Wymiary po rozłożeniu (max.): 129 x 69 x 119 cm
wymiary po złożeniu (max.): 32 x 32 x 79 cm
wymiary leżanki: 120 x 60  cm

Łóżeczko turytyczne wielofunkcyjne Hauck Babycenter nadaje się od 0 miesiąca do 15 kg, przewijak i leżanka od 0 miesiąca do 9 kg.

Opinie

Napisz opinię

Hauck Babycenter

Hauck Babycenter

Wielofunkcyjne łóżeczko turystyczne dla dziecka / kojec Babycenter z zestawem akcesoriów 120 x 60 cm

Produkty powiązane