BabyOno

BabyOno to polski producent produktów dla dzieci i niemowląt działający od 1990 roku. Marka odznaczona wieloma nagrodami. BabyOno oferuje całą gamę butelek do karmienia, smoczków, śliniaków, kubeczków oraz innych akcesoriów do karmienia niemowląt i dzieci, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, zabawki, smoczki, gryzaki, karuzele, maty edukacyjne oraz zestawy do pielęgnacji niemowląt - termometry, szczoteczki, grzebienie, nożyczki i wagi.


W procesie tworzenia produktów firma BabyOno angażuje rodziców, aby efektem wspólnych prac powstał produkt dobrze dostosowany do potrzeb rodziców i dzieci. BabyOno projektuje i produkuje artykuły z myślą o aktywnych rodzicach, ceniących sobie komfort i oszczędność czasu, łączy w nich niezawodne rozwiązania, ergonomię i łatwość obsługi.


Priorytetem BabyOno jest tworzenie produktów bezpiecznych, zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami Unii Europejskiej. Produkty zanim trafią do rąk dzieci przechodzą szczegółowe badania i otrzymują odpowiednie certyfikaty.

na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 136 elementów
Pokazuje 1 - 45 z 136 elementów