Malooni

Malooni to jakość i bezpieczeństwo mebli dla niemowląt, profesjonalna i doświadczona załoga, najwyższe europejskie standardy. Jakość i bezpieczeństwo gwarantujemy w 100% - stosowany park maszynowy produkuje od 20 lat meble dla znanej, wymagającej skandynawskiej sieci wyposażenia wnętrz. Profesjonalna i doświadczona załoga czuwa nad utrzymaniem najwyższych europejskich standardów oraz obowiązujących norm.


Projekty mebli Malooni powstały wewnątrz firmy i są indywidualną kreacją - obrazem jej wyobrażenia o pięknym otoczeniu każdego maluszka. Meble dla dzieci Malooni to efekt bogatego doświadczenia związanego z produktami dla dzieci w praktyce - przemyślana funkcjonalność i użyteczność całego zestawu. Łóżeczka Malooni uzupełniane są o szafy, regały, komody, przewijaki i biurka.


Malooni od lat wybiera dla Państwa takie marki i produkty, które są projektowane i tworzone z pasją, tam, gdzie trzeba z dbałością o szczegóły, praktyczność i bezpieczeństwo, gdzie indziej z fantazją, a także takie, które są innowacyjne, ekologiczne i po prostu piękne, w całości tworzące pewien spójny koncept.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów