NUK

NUK to niemiecka firma produkująca akcesoria dla niemowląt. Produkty NUK dostępne są w ponad 90 krajach, a w Niemczech i wielu innych krajach marka NUK jest liderem rynku w dziedzinie smoczków uspokajających i butelek do karmienia. Dzieci na każdym kontynencie korzystają ze smoczków uspokajających, które zostały wyprodukowane przez NUK w Niemczech.


Jeszcze pod koniec lat 40-ych dwaj niemieccy stomatolodzy odkryli, że dzieci, które były karmione piersią o wiele rzadziej miały wady zgryzu, więc dalej badali procesy ssania, picia i karmienia piersią. W efekcie opracowali oni pierwszy asymetryczny smoczek do butelki NUK, którego kształt był wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią. Kształt ten został nazwany "naturalnym i dostosowanym do szczęki" (niem. natürlich und kiefergerecht – stąd pochodzi skrót "NUK") i do dzisiaj mają go wszystkie smoczki NUK.


Wszystkie produkty NUK powstają w zgodzie z najnowszymi standardami wiedzy medycznej i zgodnie z wszelkimi potrzebami matek. Wiedza ta jest wynikiem doświadczeń matek, lekarzy i położnych, zaprojektowano je tak, aby gwarantowały i wspierały zdrowy rozwój niemowlęcia oraz chroniły zdrowie matki. Dzięki temu produkty NUK otrzymały wiele nagród i wyróżnień na całym świecie. Misją firmy NUK jest to, aby macierzyństwo było najwspanialszym okresem w życiu kobiety.

na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 45 z 76 elementów